Ara
Filtreler
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Hakkımızda

Renklendir Dünyanı ismi 2010 yılında insanların yaşam alanlarına renk katabilmek adına çeşitli dekorasyon ürünleri tasarlamaya başlamıştır.
Bu süreçte 2014 yılına kadar instagram üzerinde çeşitli faaliyetler göstermiştir. 2014 yılına gelindiğinde artık ürün yelpazesini genişleterek, e-ticaret hayatına atılmıştır. Yapışkanlı folyo ürünleri alanında uzmanlaşan ve bir çok objenin şeklini ve rengini değiştirmek için çok sayıda desenler ortaya çıkarmıştır.
 

Firmamız düz renk ve desenli yapışkanlı folyo üretimi ile piyasada ciddi bir pazar payına sahiptir. Ürün satmanın yanı sıra profesyonel çekimler ile oluşturduğu uygulama videoları sayesinde sattığı tüm ürünlerin kolay ve anlaşılabilir şeklinde müşterileri tarafından uygulanmasını sağlamaktadır.
 

Mutfak ve banyo fayans kaplama, tezgah kaplama, tezgah arası kaplama, duvar kaplama yer kaplama, bulaşık makinesi ve buzdolabı kaplama kategorisi, düz renk ve sticker çeşitlerinde yüzlerce desen mevcuttur. Sizlerde çok ucuz maliyetle birbirinden güzel desenlerimiz ile yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz.

Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine önem veren firmamıza hafta içi 10:00 - 18:00 hafta sonu 11:00 - 16:00 saatleri arasında 0545 450 41 41 iletişim hattından ulaşabilir, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Renklendir Dünyanı