Ara
Filtreler
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
RSS

Blog

Folyo ile fayans kaplama

Kirli Görünen Banyo Fayans Yerine Ne Yapılabilir ?

Peygamberimiz annelerin önemini vurgularken cennetin onların ayakları altında olduğunu söylemiş. Yer temizliği ise annelerimizi en çok yorulduğu noktalardan birisi. Banyo fayansları belki de evimizde bizi en çok rahatsız eden yer. Arası kararmış banyo fayansları, kırılmış, yamulmuş ve kötü görünen bir zemin kaplama.

Fayans üstüne fayans yapıştırmak kırık yerleri tamir etmeye çalışırken pisliklerin dolması için yeni boşluklar yaratmanıza neden olabilir.Maalesef ki fayanslarımızı yenilemek ise kullanılamaz bir ev tadilat gürültüsü kızgın komşular ve aile bireyleri demek oluyor. Tek bir hata yıllarca sizi rahatsız edecek bir görüntü oluşturabilir. Bu hatayı geri çevirmek içinse milyarlar ve günler harcamanız gerekebilir.

Zemin kaplama için çeşitli yöntemler var ancak ıslak ve nemli olan banyo için bir yer kaplama çözümü bulmak çok zor. Peki ya banyoda fayans yerine ne yapılabilir. Bu alternatiflerin bize sağladıkları kolaylıklar nelerdir onları inceleyeceğiz.

Mineflö ile Zemin Kaplama

Mineflö bu seçenekler arasında kendini belli eden adaylarımızdan bir tanesi. Hafif, kolay ulaşılabilir ve uygun fiyatlı gibi bir seçenek gibi görünüyor. Mineflo ile kaplanan yerler pürüzsüz yapısı nedeniyle kolay temizlenebiliyor ve bu da onu zemin kaplama için iyi bir seçenek yapıyor ama fayans zemin kaplama için en iyisi değil. Neden mi? Gelin bakalım.

Evini güzelleştirmek herkesin hakkı ve mineflo zemin kaplama bize bu özgürlüğü sunmuyor. Ayrı bir yapıştırıcıya ihtiyacı olması uygulamasını zorlaştırıyor. Her ne kadar su geçirmeyen malzemeden yapılan ürünler bulunsa da özellikle Islak ve girinti dolu fayans banyo zemini kaplarken sizi sinir edebilir.

Kendinden Yapışkanlı Folyo

Mineflo kaplamaya kıyasya kendinden yapışkanlı folyo kolay uygulanabilir. Yer kaplama folyolarımız kalın yapısıyla fayans arası boşlukları hissetmeden size pürüzsüz bir zemin sağlar. Su geçirmez özelliği sayesinde banyo gibi en ıslak ortamlar için bile yer kaplama çözümü olarak kullanılabilir. Folyo ile yer kaplamak diğer alternatiflere göre daha uygulanabilir ve uygun fiyatlıdır.

Youtube kanalımızdan uygulama videolarını izleyebilir, İnstagram profilinden 1000'lerce mutlu müşterimiz arasından bizimle paylaşılan ev değişimlerini inceleyip bizimle iletişime geçebilirsiniz. Banyonuzu güzelleştirmek için geniş ürün yelpazemiz arasından size en uygun ürünü hemen seçin, 7 gün müşteri hizmetimiz ve taksit imkanlarımızdan yararlanarak evinize yeni bir görünüm kazandırın.

Neden Banyo Folyo Kaplama Tam Aradığınız Çözüm Olabilir?
Neden Banyo Folyo Kaplama Tam Aradığınız Çözüm Olabilir?